Referencje PDF Drukuj Email

Poniżej przedstawiamy niektóre opinie tych, którzy nam już zaufali.
Oryginały pism chętnie udostępnimy Państwu na indywidualne życzenie.

 • " ... z prawdziwą przyjemnością skorzystaliśmy w 2004 roku z usług firmy "PROMAR" Sp. z o.o. ze Szczecinaz siedzibą przy ul. Wł. Ostoi- Zagórskiego 181, której powierzyliśmy wykonanie docieplenia stropodachów wentylowanych budynków wielorodzinnych metodą wdmuchiwania przy użyciu ekologicznego materiału termoizolacyjnego "Ekofiber" łącznie na powierzchni 13. 200, 00 m2. Jesteśmy pełni uznania dla załogi, którą cechuje fachowość, solidność, terminowość a przy tym zorganizowanie i czystość na stanowisku pracy oraz miła atmosfera udzielająca się wszystkim przy realizacji tak nie lubianych robót remontowych."

 • "..... udziela referencji Przedsiębiorstwu Budowlanemu "PROMAR" sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wł. Ostoi- Zagórskiego 181 jako godnemu Wykonawcy prac związanych z dociepleniem stropodachów.... W trakcie realizacji robót Przedsiębiorstwo "PROMAR" wykazało się dużą fachowością oraz znajomością branży. Jesteśmy w pełni zadowoleni z usług tej firmy i z pełną odpowiedzialnością możemy ją polecić innym Inwestorom do realizacji podobnych zadań."

 • "... Kadra wykazuje się rzetelnością , terminowością , fachowością i profesjonalizmem. Firmę "PROMAR" można wskazać jako solidnego i wiarygodnego wykonawcę."

 • "Firma "PROMAR" świadczyła usługi dla potrzeb naszego osiedla w zakresie docieplania stropodachów metodą pneumatycznego wtłaczania materiału izolacyjnego "Ekofiber". Wyżej wymienioną firmę cechuje dobra organizacja pracy , niewygórowane ceny i krótkie, dotrzymywane terminy realizacji robót. Są to podstawy , dzięki którym firma "PROMAR" będzie brana pod uwagę przy wyborze wykonawcy do realizacji tego typu robót w przyszłości."

 • "... Firma posiada dobrze wyposażone zaplecze sprzętowe , przeszkoloną załogę i kadrę techniczną o bogatej wiedzy i długoletniej praktyce zawodowej w przedmiocie docieopleń. Jest to firma godna polecenia."

 • " ...Jestesmy w pełni zadowoleni z usług przedsiębiorstwa "PROMAR" i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić je jako wykonawcę godnego zaufania, wykonującego powierzone zadania w sposób fachowy i terminowy."

 • "Spółdzielnia Mieszkaniowa... potwierdza i wyraża swoje uznanie dla firmy "PROMAR" Sp. z o.o. za solidne , terminowe i wykonane z pełną profesjonalnością usługi w zakresie termoizolacji stropodachów wentylowanych materiałem "Ekofiber".
  Powyższa technologia , polegająca na wdmuchiwaniu materiału izolacyjnego metodą pneumatyczną umożliwia wykonanie jednorodnej, dowolnej grubości izolacji w miejscach trudnodostępnych, co zapobiega powstawaniu mostków termicznych.
  Polecamy te technologię innym inwestorom również ze względu na inne zalety "Ekofibru" np. niepalność oraz możliwość likwidacji zawilgoceń i zagrzybień ostatnich kondygnacji.
  Wart podkreślenia jest również fakt, iż prace termoizolacyjne przy zastosowaniu tego materiału i tej technologii nie są uciążliwe dla lokatorów, eliminują zanieczyszczenie klatek schodowych. ..."
 • " ... Zastosowana przez Wykonawcę technologia ocieplenia spełniła nasze oczekiwania i poprawiła warunki zamieszkania w lokalach na ostatniej kondygnacji. ..."
 

Nasza oferta

Wełna nastryskowa - nowoczesne docieplanie stropów piwnic i garaży

News image

Firma PROMAR wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych inwestorów dotyczących ocieplenia stropów jako końcowego etapu prac termomodernizacyjnych, a ponadto...

Więcej...

Lekka zaprawa izolacyjna, nowoczesny styrobeton

News image

Innowacyjnym produktem termoizolacyjnym posiadanym przez nas w ofercie jest zaprawa cementowo-styropianowa. Składa się ona z lekkiego granulatu...

Więcej...

Docieplenia stropodachów wentylowanych metodą wdmuchiwania granulatów

Będąc świadomym rosnącej liczby prac termomodernizacyjnych zlecanych dzisiaj przez wielu inwestorów - P.B. "PROMAR" Sp. z o.o....

Więcej...

Dodatkowo: Lekka zaprawa izolacyjna, Wełna nastryskowa - nowoczesne docieplanie stropów, Docieplenia stropodachów wntylowanych, Doceiplenia elewacji, Domy jednorodzinne i budownictwo przemysłowe

Rzetelna firma

Rzetelna Firma